Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі дозволяють створити стильний дизайн приміщень і, безумовно, здатні прикрасити інтер’єр вашого будинку і офісу. Завдяки своїй універсальності і різноманітності моделей ці жалюзі широко використовуються для декору офісних і житлових приміщень.

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі і раніше залишаються найоптимальнішою системою, здатною забезпечити захист житлових та дитячих кімнат, офісів та інших приміщень від сонячного світла. Компанія «Полвес» займається виробництвом горизонтальних жалюзі з алюмінію та дерева.

Тканинні ролети

Тканинні ролети

Тканеві ролети або рулонні жалюзі останнім часом набули значної популярності і почали активно використовуватися в оформленні інтер’єру. Вони прекрасно вирішують свою практичну задачу регулювання попадання світла в приміщення і при цьому володіють декоративними функціями.

Москитні сітки

Москитні сітки

Москітні сітки — прекрасний засіб захисту вашого приміщення не тільки від комах, але і від бруду і пилу з вулиць. Вони майже непомітні на вікні, легко встановлюються, знімаються, і миються.

штори Плісе

штори Плісе

Штори плісе — це особливий вид жалюзі, який складається з декількох профілів і відрізу плісированої тканини. Сьогодні штори плісе — дуже популярна можливість декорування вікон. Вони не тільки справляються з небажаним яскравим сонячним світлом, що потрапляє через вікна, але і є цікавим декоративним рішенням.

Захисні ролети

Захисні ролети

Останнім часом все активніше для захисту житлових будинків та офісних приміщень застосовують захисні ролети або рольставні. Принцип дії захисних ролет заснований на намотування на вал жорстких елементів, з’єднаних між собою. Основна функція всіх захисних ролет — підвищення безпеки приміщення, охорона майна від незаконних дій зловмисників.

Компанія «Полвес»

Працює на ринку виробництва та продажу жалюзі і захисних ролет, починаючи з 1996 року. Наша продукція знаходиться на рівні кращих імпортних зразків. Використання при виробництві сучасного обладнання і технологій, а також високоякісної сировини дозволяють нам створювати конкурентоспроможний товар, що відрізняється від пропозицій кращих світових виробників тільки більш низькою ціною.

Подробнее