Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі дозволяють створити стильний дизайн приміщень і, безумовно, здатні прикрасити інтер'єр вашого будинку і офісу. Завдяки своїй універсальності і різноманітності моделей ці жалюзі широко використовуються для декору офісних і житлових приміщень.

Компанія «Полвес» пропонує своїм клієнтам великий асортимент матеріалів, з яких виготовляються ламелі вертикальних жалюзі. На ваш вибір надані різні варіанти вертикальних жалюзі. Ми виробляємо вертикальні жалюзі з шириною ламелей 127 мм і 89 мм.

Тканеві вертикальні жалюзі створюють комфортну обстановку і надають кімнаті елегантний вигляд. При виробництві тканинних жалюзі ми використовуємо матеріал, просочений спеціальним складом, який захищає жалюзі від пилу і продовжує термін їх використання, а також дозволяє виробляти чистку жалюзі мокрою губкою або пилососом.

Асортимент тканин компанії «Полвес» представляє собою більше 100 матеріалів різноманітних за фактурою і відтінком. Багатий вибір кольорових рішень і можливість комбінувати кольори, використання різних за складом тканин - з тефлоновим покриттям, з додаванням льону, бавовни, скловолокна та поліестеру - дозволяють нам створювати унікальні варіанти вертикальних жалюзі.

Завдяки вибору матеріалу ви можете регулювати ступінь освітленості приміщення. Ви можете підібрати тканеві жалюзі зі ступенем світлопроникності від 50% до 90%, або використовувати тканину «Black Out» для досягнення повного затемнення.

Вертикальні пластикові жалюзі відмінно підійдуть для офісних і виробничих приміщень з підвищеною вологістю повітря. Крім того, такі жалюзі не бояться температурних перепадів, не збирають пил і стійкі до пошкоджень. Пластикові жалюзі забезпечують надійне затемнення приміщень. Виготовлення пластин з екологічно чистого матеріалу дозволяє використовувати їх в школах і дошкільних установах, а також в медичних кабінетах.

Фахівці компанії «Полвес» завжди готові допомогти вам зробити правильний вибір вертикальних жалюзі і виконати весь спектр робіт по їх виготовлення і установці.